Mladypodnikatel.cz

Nejlepší podcast o byznysu v Česku. Věnuje se nejen podnikání a marketingu, ale také osobnímu rozvoji. Měl by ho znát každý podnikatel, a to ať ten začínající, tak i zkušený. Autorem je Jiří Rostecký, držitel ocenění Forbes 30 pod 30, který ho založil už v roce 2015. Najdete v něm stovky bezplatných rozhovorů s úspěšnými osobnostmi ze světa byznysu a naladit si ho můžete na Spotify, iTunes nebo na Google Podcastech. 

Na vlně podnikání 

Obsahuje inspirativní rozhovory s výjimečnými podnikateli, manažery a freelancery, kteří sdílí své byznysové znalosti. Autorem je Dan Tržil a epizody jsou 15 – 20 minut, takže ideální čas na udržení pozornosti po celou dobu poslechu. Na vlně podnikání se můžete svézt na Spotify, Apple Podcasts a Google Podcasts. 

Marketing Insider 

V tomto podcastu můžete nahlédnout do zákulisí nejúspěšnějších značek českého marketingu a pod ruce zástupcům největších českých médií. Inspirujte se u těch nejlepších z nejlepších. Stopáž jednoho dílu má 30 – 60 minut a poslechnout jednotlivé epizody můžete a Spotify, iTunes nebo na Stitcheru. 

Včeliště podcast 

Podcast, který se věnuje obsahovému online marketingu. Zajímavá inspirace, nápady, hosté i témata. Jedna epizoda trvá průměrně kolem 30 minut. Včeliště podcast najdete na Spotify i na Apple Podcasts. 

Z Podpalubí 

Od podnikatelských lekcí, přes fuckupy až po skvělé nápady a strategie. To je podcast Z Podpalubí. Jedná so podcast jednoho ze spoluzakladatelů Frella Karla Dytrycha. Z Podpalubí najdete na Spotify, Apple Podcasts nebo třeba i na Soundcloudu a očekávat můžete hodinu až hodinu a půl opravdu zajímavých rozhovorů, které nejdou jen po povrchu. 

Na volné noze 

Na závěr si dovolíme oslovit i freelancery. Založený v roce 2005 Robertem Vlachem, který je podnikatelem, poradcem a popularizátorem podnikání na volné noze. Cílem podcastu je podpora a propagace českých profesionálů a freelancerů. Podcast můžete poslouchat na Spotify nebo třeba na Apple Podcasts. 

V podcastech najdete nejen zdroj zábavy, ale i možnost dalšího vzdělávání. Ve všech směrech se jedná o unikátní inspirativní zdroj. A to nejen po pracovní stránce. Posloucháte některé z vybraných podcastů? Narazili jste na nějaký, který vás doslova okouzlil? Dejte nám vědět! 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *